Home

Menu główne

EUROELEKTRA XVIII edycja zakwalifikowaniu do zawodów III stopnia

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
EUROELEKTRA
XVIII edycja
Rok szkolny 2015/2016
Wyniki zawodów II stopnia
Osoby zakwalifikowane do zawodów centralnych (III stopnia)
(nazwiska wymienione są alfabetycznie)
GRUPA ELEKTRYCZNA
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Miasto
1 Bielenia Piotr Zespół Szkół Elektrycznych Białystok
2 Burzyński Jakub Zespół Szkół Nr 2 Wadowice
3 Długi Bartosz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Rybnik
4 Holona Dawid Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Rybnik
5 Hyla Bartosz Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych  Nowy Sącz
6 Ligas Maciej Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych  Nowy Sącz
7 Poręba Jakub Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych  Nowy Sącz
8 Surowiecki Maciej Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Rybnik
9 Wojcieszczak Dominik Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Limanowa
 
GRUPA ELEKTRONICZNA
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Miasto
1 Brzozowski Radosław Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz
2 Chylewski Michał Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz
3 Czech Domionik Elektroniczne Zakłady Naukowe Wrocław
4 Dionizy Mateusz Zespół Szkół Elektronicznych Zduńska Wola
5 Długosz Paweł Zespół Szkół Technicznych Wodzisław Śląski
6 Domżalski Szymon Zespół Szkół Politechnicznych Września
7 Feliniak Michał Zespół Szkół Elektronicznych Zduńska Wola
8 Gierowski Jakub Katolickie Liceum Ogólnokształcące Gdynia
9 Gostek Marcin Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Tarnów
10 Konieczka Tomasz Zespół Szkół Politechnicznych Września
11 Kurzawa Michał Zespół Szkół Elektronicznych Zduńska Wola
12 Prusisz Maksym Zespół Szkół Elektronicznych Zduńska Wola
13 Skowroński Kamil Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Katowice
14 Smaż Tomasz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 Łódź
15 Winnicki Konrad Zespół Szkół Elektrycznych Białystok
 
GRUPA TELEINFORMATYCZNA
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Miasto
1 Araszkiewicz Piotr Zespół Szkół Elektronicznych Lublin
2 Bocheński Mikołaj V Liceum Ogólnokształcące Kraków
3 Bujakowski Piotr V Liceum Ogólnokształcące Kraków
4 Czajkowski Kacper Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz
5 Grabias Bartosz Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz
6 Grudziński Ignacy V Liceum Ogólnokształcące Kraków
7 Jakubowski Tomasz Zespół Szkół Elektronicznych Lublin
8 Jarosz Mateusz Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych  Nowy Sącz
9 Maćkowski Mateusz V Liceum Ogólnokształcące Kraków
10 Olech Wojciech Zespół Szkół Elektronicznych Lublin
11 Pardyl Adam V Liceum Ogólnokształcące Kraków
12 Piątkowski Dominik Zespół Szkół im. ks. St. Staszica Tarnobrzeg
13 Szymaszek Grzegorz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych Rybnik
14 Zembol Mateusz Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych  Nowy Sącz